Добавити в Вибране | Зробити Стартовою | Мапа сайту
Як ми працюємо
методи роботи       

Клієнти
нам довіряють 

 
Контакти
зв'язок з нами
Послуги
ми пропонуємо
Проекти
 наше портфоліо
Про нас
інформація про WST
Головна
головна сторінка
 
 
Липень ,2012
Виробник дитячих іграшок Івано-Франківськ

детальніше...
Травень ,2012
Сайт для виробника паперових серветок

детальніше...
Жовтень ,2011
Квартири подобово в Україні

детальніше...

Послуги

Веб сайти / Веб дизайн | Розробка ПЗ для PalmOS / MS Windows | Розробка баз даних


Розробка та впровадження програмного забезпечення

Нашим клієнтам ми пропонуємо широкий спектр програм для персонального комп'ютера і комп'ютерних мереж, призначених для роботи, навчання, відпочинку та розваг.

Програми для інженерних та прикладних математичних розрахунків та інше програмне забезпечення для промислових, транспортних та інших потреб Розвиток комп'ютерної техніки дозволяє проводити більш складні інженерні розрахунки.

Ми пропонуємо розробку програмного забезпечення для вирішення різних завдань пов'язаних з математичними і інженерними розрахунками, а також з рішенням інших технічних проблем тих, що виникають у вашій роботі.

Розробка веб сайтів та веб дизайн

Дизайн студія WST пропонує послуги з професійної розробки: веб дизайну та високоякісних web сайтів від рекламної сторінки і «візитної картки» до інформаційного порталу, корпоративного сайту і повноцінного Інтернет-магазину. Веб-сайт від WST є чудовою іміджевою і цільовою рекламою, демонструє престиж вашої фірми.

Основна характерна риса наших проектів — використання передових програмних засобів, інноваційних технологій разом з великим досвідом наших професійних розробників.

Наш підхід до розробки сайтів включає весь комплекс послуг, починаючи з визначення бізнес цілей і завдань майбутнього ресурсу і закінчуючи реалізацією, впровадженням, навчанням персоналу і підтримкою проекту.

Ми розробляємо сайти різних видів і тематик. Розробка проводиться для будь-яких платформ з використанням сучасних технологій, інструментарію і засобів. Розробка ядра сайтів, скриптів і програмних елементів Інтернет систем будь-якої складності. Всі розроблені нами веб сайти забезпечуються системою керуванням вмістом сайту (CMS).

Розробка та впровадження баз даних

Автоматизація інформаційних систем, що здійснюється за допомогою комп'ютерів, стала невід'ємною потребою будь-якої сфери бізнесу. Жодна сучасна інформаційна система не може обійтися без електронної бази даних - сукупності даних призначених для машинної обробки, які необхідні для задоволення потреб багатьох користувачів в інформації в рамках однієї або декількох організацій.

Проектування бази даних починається з питань про те, які дані і для яких цілей міститимуться в системі, як вони підтримуватимуться і оброблятимуться при експлуатації БД. Після чого наші розробники приступлять до розробки моделі майбутньої бази даних з використанням наданої інформації, а також отриманої в процесі проектування з врахуванням вимог до апаратного та програмного забезпечення, бізнес-правил установи і т.д.

Розробка ефективного і зручного мовного і програмного забезпечення для створення , ведення і сумісного використання і/або модифікації БД багатьма користувачами дозволить Вашій компанії максимально оперативно здійснювати роботу з базами даних незалежно від їх розміру і віддаленості від кінцевого користувача, що допоможе покращити інформаційну підтримку ваших клієнтів, зекономить час та кошти.Про нас | Як ми працюємо| Контакти |Проекти| Розробка веб сайтів| Веб дизайн | Розробка ПЗ для Windows
© Western Software Technologies. Україна, Івано-Франківськ 2003 - 2011